بالکن شیشه ای

شیشه بالکن پارس

شیشه بالکن روشی زیبا برای تبدیل خانه یا بالکن کاندو شما به فضایی قابل استفاده است که می توانید در بسیاری از ماه های سال از آن لذت ببرید. ما معتقدیم که بالکن اساساً یک فضای زندگی مجزا است و این بخش اساسی از جذابیت آن است.

هنگامی که باد، باران و دمای سرد تهدید می کند که شما و خانواده تان را در داخل خانه نگه دارد، شیشه بالکن ما را می توان برای ایجاد یک سولاریوم روشن و راحت با چشم اندازهای بدون مانع، بسته کرد، که این یکی از مزایای اصلی سیستم ما است. در روزهای گرم تابستان، می توانید شیشه جمع شونده را به طور کامل یا جزئی باز کنید تا از بالکن بیرونی خود لذت ببرید. محفظه های بالکن شیشه ای جمع شونده ما را می توان در شهرهای سراسر کانادا از جمله تورنتو، همیلتون و ونکوور، اما نه محدود، پیدا کرد!

شیشه بالکن

هنگامی که باد، باران و دمای سرد شما و خانواده‌تان را در داخل نگه می‌دارد، شیشه‌های بالکن ما را می‌توان بسته کرد تا یک سولاریوم روشن و راحت با چشم‌اندازی بدون مانع ایجاد شود. این یکی از مزایای اصلی سیستم ما است.

در روزهای گرم تابستان، می توانید شیشه های جمع شونده را به طور کامل یا تا حدی باز کنید و به شما این امکان را می دهد که هر طور که دوست دارید از بالکن بیرونی خود لذت ببرید.

طیف کاملی از مزایای شیشه بالکن را کشف کنید

بالکن ما مزایای قابل توجهی نسبت به بالکن های باز و سیستم های شیشه ثابت دارد. با امکان باز و بسته شدن در صورت نیاز، لعاب ما انعطاف پذیری و راحتی بی نظیری را فراهم می کند.

لعاب بالکن می تواند با جلوگیری از اتلاف گرما در زمستان و حفظ گرما در تابستان به کاهش هزینه های انرژی کمک کند. لعاب بالکن همچنین یک لایه امنیتی اضافی می افزاید و از مزاحمان جلوگیری می کند و از دسترسی غیرمجاز به بالکن شما جلوگیری می کند.

ما با شما همکاری خواهیم کرد تا تأییدیه شورای اقشاری ​​یا هیئت مدیره آپارتمان را تضمین کنیم

ما تجربه عمیقی در تأمین مجوزها و تأییدیه ها داریم. ما می‌توانیم اسناد درخواستی را به هیئت مدیره شما ارائه دهیم و مستقیماً از طرف شما با آنها صحبت کنیم تا روند تأیید راحت‌تر پیش برود. ما با شما و هیئت مدیره آپارتمان شما کار خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که این فرآیند تا حد امکان برای شما و خانواده شما ساده خواهد بود.

چگونه سیستم دیوار شیشه ای بالکن بخریم؟

در هر مرحله از فرآیند خرید لعاب بالکن، نیازها و ترجیحات شما اولویت اصلی ما است. ما متعهد هستیم که در هر مرحله به شما کمک کنیم.

هر خانه منحصر به فرد است، همانطور که نیازها و سبک شخصی شما منحصر به فرد است. کارشناسان مفید و آگاه ما از دانش محصول، تخصص و تجربه خود در ساخت و ساز محلی برای ایجاد یک طراحی بالکن سفارشی که شما دوست خواهید داشت استفاده می کنند.

بالکن شیشه ای

بادگیرهای شیشه ای بالکن محفظه دائمی نیستند

از آنجایی که شیشه بالکن ما جمع شدنی است، به عنوان یک محفظه بالکن دائمی در نظر گرفته نمی شود و به عنوان سطح ناخالص طبقه به حساب نمی آید. استفاده از سیستم ما بسیار آسان است و برای همه خانواده ها در کانادا ایمن است. محفظه های بالکن ما در تمام طول سال فضای قابل استفاده بیشتری را در خانه شما و خانواده شما فراهم می کند.

شما نه تنها هنگام نصب محفظه بالکن لومون فضای قابل استفاده بیشتری دریافت خواهید کرد، به دلیل قابلیت جمع شدن سیستم های بالکن ما، بالکن شما به راحتی به متنوع ترین فضا در خانه شما تبدیل می شود! چه بخواهید یک نسیم خوب تابستانی را وارد خانه خود کنید یا بخواهید یک بعد از ظهر دنج را در یک روز بارانی در محاصره طبیعت بگذرانید، سیستم بالکن شیشه ای جمع شونده ما به شما کمک می کند!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *