محصولات شیشه بالکن پارس

شیشه بالکن پارس بدون قاب و کاملا جمع شدنی و سیستم های دیوار شیشه ای تراس، بالکن یا تراس استفاده نشده شما را به یک سولاریوم تبدیل می کند که در ان فصل های در حال تغییر واقعا می توانند لذت ببرند. تصور کنید که امکان گسترش فصل در فضای باز وجود دارد. ایجاد ان اتاق با منظره ای که همیشه رویای ان را داشتید.

شیشه بالکن

محصولات شیشه بالکن پارس بالکن در هتل ها و رستوران ها نیز مناسب است

شیشه جمع شدنی بدون قاب لومون نه تنها فضای کف شما بلکه فصل تراس شما را نیز گسترش می دهد و درامد شما را به حداکثر می برساند. در روزهای بادی، بارانی یا سرد، شیشه را برای یک فضای دنج و راحت با دیدگاه های بدون مانع بسته نگه دارید. شیشه را به راحتی برای هوای تازه در ان روزهای زیبای تابستان باز کنید. شیشه جمع شدنی بدون قاب شیشه بالکن پارس شیک، امن و اسان برای استفاده است.

پاسیو رستوران خود را از یک فضای باز ساده که گاهی اوقات در طول ماه های تابستان استفاده می کنید به سوداورترین فضای رستوران خود در تمام طول سال تبدیل کنید. دیوارهای شیشه ای کشویی ما همچنین می توانند در داخل رستوران شما به عنوان پارتیشن های اتاق قابل توجه و ظریف استفاده شوند. شیشه را بسته نگه دارید تا یک اتاق خصوصی برای مهمانی های بزرگتر ایجاد کنید یا دیوار شیشه ای را برای استفاده از فضا برای صندلی های منظم باز کنید.

بالکن های شیشه ای و پارتیشن های شیشه ای برای هتل ها

بالکن ها و نمای ساختمان خود را با سیستم بالکن شیشه ای جمع شدنی شیشه بالکن پارس بازسازی کنید.

در داخل هتل شما، دیوارهای شیشه ای جمع شدنی بدون قاب شیشه بالکن پارس پارتیشن های اتاق ظریف و قابل توجه را ایجاد می کنند که به شما کمک می کند تا استفاده از فضای خود را به حداکثر برسانید. شیشه بدون قاب را برای ایجاد اتاق های خصوصی بسته نگه دارید یا دیوار شیشه ای کشویی را برای فضای بزرگتر باز کنید. دیوارهای شیشه ای قابل جمع شدن می توانند شفاف یا مات باشند تا نیازهای شما را براورده کنند.