شیشه بالکن

با ایده های خیره کننده طراحی درب شیشه ای بالکن، نمای بیرون را به داخل خانه بیاورید.

داشتن خانه ای با چشم انداز به خصوص در مناطق شهری سعادتمند است. یک بالکن دنج به شما این امکان را می دهد که پس از یک روز طولانی استراحت کنید و به غروب خورشید خیره شوید یا روز خود را با یک فنجان قهوه شروع کنید و از نسیم صبحگاهی لذت ببرید. بالکن فضای شخصی شماست که شما را با طبیعت مرتبط می کند و به خانه شما منطقه ای با طراوت می بخشد. با این وجود، داشتن یک بالکن، حیاط یا حیاط خلوت بزرگ مانند خانه پدربزرگ و مادربزرگ تقریباً یک رویا در دوران مدرن است. بنابراین، بهترین راه برای بهینه سازی بالکن کوچک خود استفاده از مبلمان فضای باز و طراحی درب شیشه ای بالکن است.

درهای شیشه ای روی چشم سبک تر هستند و فضای شما را بزرگتر نشان می دهند. این همچنین باعث می شود بالکن شما به جای اینکه یک قسمت مجزا باشد، امتداد خانه اصلی شما باشد. بنابراین، اگر می خواهید از منظره اتاق نشیمن یا اتاق خواب خود لذت ببرید و حسی شاد به فضا بدهید، در اینجا چند طرح درب شیشه ای برای بالکن آورده شده است.

طراحی درب شیشه ای کشویی بالکن برای فضاهای جمع و جور

یک درب کشویی شیشه ای شیک این بالکن را از اتاق نشیمن جدا می کند. اگر بالکن کوچکی دارید، درهای کشویی برای شما مناسب هستند. آنها به صرفه جویی در فضا کمک می کنند و حرکت بدون دردسر را فراهم می کنند. می توانید یک میز تاشو متصل به نرده و دو صندلی اضافه کنید تا یک گوشه نشیمن دنج در بالکن خود ایجاد کنید. فرش زمین چمن و گلدان های آویزان حال و هوای گرمسیری به ارمغان می آورد و بالکن شما را به بهشتی آرام تبدیل می کند.

طراحی درب شیشه ای تاشو برای بالکن

این طرح های درب شیشه ای بالکن برای ایجاد یک پارتیشن ظریف بین اتاق نشیمن و بالکن شما عالی هستند. می‌توانید در را به طرفین تا کنید و اتاق را بزرگ‌تر و بزرگ‌تر نشان دهید، که برای یک مهمانی خانگی عالی است. و هنگامی که می خواهید نور سوزان خورشید را دور نگه دارید، فقط آن را به عقب تا کنید. برای حفظ حریم خصوصی به سراغ طراحی درب شیشه ای مات بروید و لایه های جالبی را به فضای داخلی خانه خود اضافه کنید. یک قفسه کتاب با فضای ذخیره‌سازی مخفی و یک واحد تلویزیون دیواری و یک کابینت با گزینه‌های ذخیره‌سازی باز و بسته، عملکردی را به این اتاق نشیمن اضافه کرده و آن را برای صاحبان خانه‌های هوشمند شهری عالی می‌کند.

طراحی درب شیشه ای بالکن با قاب چوبی ظاهری قومی می بخشد

چوب حس گرما را به فضای داخلی خانه می بخشد. طراحی براق و مکانیزم کشویی به حرکت آزاد کمک می کند. یک میز چوبی، یک کابینت مدولار شراب با جلوی شیشه‌ای رنگی و صندلی‌های روکش حصیری رنگی خاکی به این اتاق نشیمن و ناهارخوری می‌دهد. تمام مبلمان مدولار کاملاً با زیبایی طراحی خانه ترکیب می شود. ما یک صندلی چرخان سبدی و چند گلدان آویز اضافه کرده ایم تا بالکن را به یک گوشه آرامش تبدیل کنیم. درب شیشه ای شفاف، نور طبیعی کافی را وارد اتاق نشیمن می کند و به ساکنین این امکان را می دهد تا در حالی که روی مبل تنبلی می کنند، از منظره بیرون لذت ببرند.

طراحی درب شیشه ای ژاپنی برای بالکن شما

اگر خطوط تمیز و الگوهای هندسی را دوست دارید، طرح های درب شیشه ای ژاپنی عالی هستند. حاشیه های مشکی به فضای شما تعریف می بخشد و ظاهری زیبا می بخشد. این بالکن به خوبی با طراحی های دمدمی بالکن به سبک صنعتی مطابقت دارد. دیوار روکش سنگی و روکش چوبی روی سقف ظاهری جسورانه ایجاد می‌کند، در حالی که صندلی‌های پر جنب و جوش و میز چوب روشن رنگی به فضا می‌افزایند. ما چند گیاه گلدانی اضافه کرده ایم تا حال و هوای گرمسیری را به بالکن شهری القا کنیم.

طراحی درب کشویی شیشه ای بالکن با پرده

همانطور که در بالا توضیح داده شد، طراحی درب های کشویی شیشه ای بالکن در مقایسه با درب های فرانسوی، به خصوص برای بالکن های کوچک، کارآمدتر هستند. اما درهای شیشه ای شفاف می توانند حریم خصوصی شما را مختل کنند، به خصوص اگر در طبقات پایین بمانید. برای این کار می توانید از شیشه های رنگی استفاده کنید یا آن را با پرده یا پرده ست کنید تا حریم خصوصی خانه خود را افزایش دهید. صندلی های گهواره ای و کابینت کناری یک عنصر سرگرم کننده به فضا اضافه می کنند، در حالی که دیوار برجسته سفالی خاکی بودن را به بالکن می بخشد.
اکنون که از طرح های مختلف درب شیشه ای بالکن آگاه شدید، بیایید در مورد نحوه طراحی فضای داخلی بالکن کاربردی و دنج صحبت کنیم. یک فضای داخلی بالکن خوب نیاز به دقت زیاد، طراحی‌های دقیق و نگاه متخصص دارد تا آن را به گوشه مورد علاقه خانه شما تبدیل کند. بنابراین، همین امروز یک مشاوره رایگان رزرو کنید و آماده شوید تا سفر خود را به سمت یک خانه طراح، شخصی سازی شده بر اساس سبک زندگی و بودجه خود آغاز کنید.