راهنمای بالکن برای آپارتمان ها

محوطه های بالکن یک راه ایده آل برای اینکه بالکن شما بیشتر شبیه یک فضای داخلی باشد.

البته انواع مختلف این را به درجات مختلف ارائه می دهند، اما هدف کلی آنها این است.

در این راهنما، همه آنچه را که باید در مورد محوطه بالکن آپارتمان بدانید را پوشش خواهیم داد. در پایان، باید بدانید که کدام یک برای نیازها و بودجه شما مناسب است.

محوطه بالکن چیست؟

محفظه بالکن چارچوبی است که به ساختار بالکن موجود تعبیه شده است که آن را بیشتر به فضای داخلی تبدیل می کند. به عنوان مثال، نصب یک محفظه بالکن ساخته شده از شیشه های شیشه ای اساساً آن را به یک اتاق آفتابگیر تبدیل می کند.

شیشه بالکن

بسته به متریال مورد استفاده، محفظه های بالکن برای آپارتمان ها می توانند آن را به یک اتاق داخلی دیگر یا یک فضای ترکیبی تبدیل کنند که در ماه های سردتر در داخل خانه و در ماه های گرمتر در فضای باز است.

محوطه های بالکن در مقابل پرده های حریم خصوصی

تفاوت بین محفظه های بالکن و صفحه های حریم خصوصی در این است که دومی معمولاً بالکن را به عنوان یک فضای بیرونی نگه می دارد اما مانع از دیدن افراد می شود.

صفحه نمایش های حریم خصوصی اغلب مشبک، پانل های بامبو یا چیزی مشابه هستند. بالکن در نهایت هنوز در فضای باز است اما دید همسایه های فضول مسدود شده است.

البته، می‌توانید از محفظه بالکن به عنوان یک صفحه حریم خصوصی با چسباندن پرده یا پرده استفاده کنید، اما این هدف اصلی آن نیست.

ملاحظات قبل از نصب محوطه بالکن

مانند هر پروژه ساختاری دیگری، اطمینان از داشتن مجوزهای مناسب و برنامه ریزی درست کارها ضروری است.

قبل از ادامه کار با HOA خود مشورت کنید، زیرا ممکن است محدودیت هایی در مورد موادی که می توانید استفاده کنید یا حتی می توانید یک محوطه بالکن نصب کنید وجود داشته باشد.

همین امر در مورد اجاره‌کنندگان نیز صادق است، اما بدیهی است که ابتدا باید با صاحبخانه یا شرکت مدیریت ساختمان خود مشورت کنید. احتمالاً گزینه‌های محدودتری خواهید داشت، اما صاحبخانه شما احتمالاً به شما اجازه می‌دهد یک سازه موقت را نصب کنید، اگر اثری از خود برجای نگذارد.

سپس، باید هزینه را در نظر بگیرید. برخی از گزینه ها هزاران دلار هزینه دارند، در حالی که برخی دیگر یک پروژه DIY نسبتاً ارزان خواهند بود. مطمئن شوید که روشی را انتخاب کنید که نه تنها با بودجه شما مطابقت داشته باشد، بلکه با سبک کلی شما همخوانی داشته باشد.

یک محفظه شیشه بالکن اساساً آن را به فضای داخلی دیگری برای آپارتمان شما تبدیل می کند. بالکن شما اساساً یک اتاق آفتابگیر خواهد بود که می تواند مزایای زیادی داشته باشد.

طرفداران

برای تنظیم دمای آپارتمان شما در تمام طول سال عالی است.

روشی شیک و مدرن برای بازسازی بالکن شما.

گزینه های زیادی برای طراحی و ظاهر.

می تواند ارزش فروش مجدد عظیمی را اضافه کند.

منفی

برای اجاره نشینان مناسب نیست

برخی از HOA ها ممکن است با آنها مشکل داشته باشند.

گران ترین گزینه.

باید به صورت حرفه ای نصب شود.

تمیز کردن بیرون ممکن است دشوار باشد.