کفش های پایه نرده شیشه ای چگونه کار می کنند؟

شیشه بالکن

با ظاهری تقریباً زیبا، فکر می‌کنید که نرده شیشه‌ای بدون قاب نسبت به سیستم نرده قاب‌دار اهمیت کمتری دارد. از این گذشته، در جایی که سیستم در زیر زمین فرو رفته است، فقدان ساختار آشکار باعث می شود این نرده های شیشه ای بدون تکیه گاه به نظر برسند. اما اینطور نیست. هر نرده شیشه ای بدون فریم بالکنت با ترکیبی از کفش پایه آلومینیومی آنودایز شده و شیشه لمینت پشتیبانی می شود.

الزامات مقررات ساختمانی

تمامی سیستم های نرده ما برای مصارف مسکونی مناسب هستند. نرده‌های نصب شده در خانه‌ها تابع استاندارد بریتانیا 6180 هستند. این نشان می‌دهد که نرده‌های نرده در محیط خانگی باید بتواند 0.74 کیلو نیوتن (kN) برای هر متر طول را تحمل کند. این معادل این است که یک سری از افراد با وزن هر کدام 75 کیلوگرم، با فاصله یک متر از دیگری، تمام وزن خود را روی نرده قرار دهند.

کفش های پایه نرده شیشه ای چگونه نصب می شوند؟

دو گزینه برای ثابت کردن کفش پایه روی سطحی که نرده روی آن قرار می گیرد وجود دارد. می توان آن را در بالای سطح کف یا زیر آن نصب کرد. ثابت كردن كفش پايه در زير سطح كف ظاهري بدون درز ايجاد مي كند. ثابت كردن كفش پايه در بالاي زمين يك كانال واضح ايجاد مي كند كه به تشخيص بين نواحي كمك مي كند. کفش های پایه نصب شده در بالای سطح کف با یک صفحه روکش تزئینی برای ظاهری مرتب نصب شده اند. هیچ تفاوتی در یکپارچگی ساختاری ارائه شده توسط هر یک از این گزینه ها وجود ندارد.