شهر تهران، پایتخت دود و اتوبان و ساختمان‌هایی به رنگ خاکستری، با نسیم دل‌انگیز روزهای بهاریش، با پاییز و چنار‌های خیابان ولیعصرش، با روزهای وارونه‌گیش و با شب‌های رمز‌آلودش کاری کرده که نه بتوان از آن دل کند و نه مجالی برای نفس کشیدن به ما می‌دهد. در این انبوه ساختمان‌ها بی قواره یک دریچه رو به بیرون نعمت است. نعمتی که بسیاری از ساکنین تهران خود را از آن محروم کردند. شیشه بالکن در تهران آنقدرها که نیاز است مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. بالکن‌های خانه‌ها بدون استفاده رها شده و به انباری تبدیل شده. بالکن‌هایی که با شیشه بالکن  زیبا و کاربردی می‌شود و خانه را از آلونکی بی روزن نجات خواهد داد.  اغلب شرکت‌های تولید شیشه بالکن در تهران قرار ندارند و کارخانه‌های ساخت و تولید و مونتاژ خود را در شهرهای دیگر مستقر کردند و تنها در صورت قبول سفارش و بعضا سفارشات عمده اقدام به نصب شیشه بالکن می‌کنند یا برای انجام پروژه‌های محدود قیمت‌های بالاتری می‌دهند که هزینه‌های گزاف حمل‌ونقل و خرج‌های اضافی را پوشش دهد. شرکت شیشه بالکن پارس جز معدود شرکتهایی است که عمده فعالیت‌ها و کارهای کارگاهیش را در تهران  انجام می‌دهد و به همین دلیل برای نصب شیشه بالکن در تهران و حومه هزینه‌های کمتری صرف خواهد کرد و به تبع آن هزینه‌های کم‌تری هم بر دوش مشتری خواهد گذاشت.

موارد کاربرد شیشه های بالکن

این شیشه ها امروزه کاربردهای وسیعی بدلیل مزایای بیشمار آن پیدا کرده اند که در اینجا به مهمترین آنها اشاره کرده ایم:

شیشه بالکن

شیشه بالکن پارس

 • استفاده از نوع شفاف جهت فضاسازی داخلی آپارتمان
 • استفاده به عنوان پارتیشن در واحدهای تجاری و اداری
 • استفاده در رستورانها ، آلاچیق ها و تالارها
 • استفاده وسیع در فروشگاه ها و مراکز خرید
 • مراکز تجاری و نمایشگاه های اتومبیل
 • دیزای بندی مدرن در سالنهای کنفرانس
 • پارتیشن بندی استخرها و مجموعه های ورزشی
 • استفاده در موزه ها، مراکز فرهنگی و هنری
 • استفاده جهت لاکچری و بروزکردن فضای سالن های آرایشگاه

شیشه بالکن

شیشه بالکن چیست؟همانطور که از نام آن مشخص است از شیشه سکوریت به عنوان دیوار شیشه ای جهت امنیت بالکن شما استفاده می شود. در این نوع سیستم شیشه ای، به نسبت متراژ بالکن شما از چند لت شیشه سکوریت استفاده می شود که یک لت ثابت و بقیه لت ها متحرک است.

این بالکن شیشه ای شامل دو پروفیل آلومینیومی است که بر روی سقف، نرده یا  بالکن نصب می شود. هر لت از شیشه بدون قاب روی پروفیل ها بسته می شوند. از شیشه سکوریت با ضخامت 8 میلی متر استفاده می شود که بسیار مقاومند و به راحتی می توان آنها را به صورت افقی باز و بسته کرد.

قیمت شیشه بالکن

مهمترین عوامل عبارتند از:

 1. ۱) متراژ فضای مورد نظر شما برای نصب و ابعاد
 2. ۲) مدل شیشه : شیشه بالکن‌ ها به دو صورت کشویی، لولایی و یا با فریم آلومینیومی یا به‌صورت فریم لس (بدون فریم) هستند
 3. ۳) رنگ، میزان ضخامت و…
 4. ۴) جنس شیشه و سکوریت بودن آن
 5. ۵) یراق آلات
 6. ۶) حمل و نقل
 7. ۷) نصب و اجرای پروژه

قیمت شیشه بالکن با احتساب گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت بوده و جنس ما را باکیفیت تضمین‌شده و با آسودگی خیال خریداری می‌نمایید.
میتوانید از کارشناسی رایگان ما در محل بهره مند شوید.
کارشناسی رایگان
04136583488