گزینه های مختلف برای صفحه نمایش حریم خصوصی چیست؟ کدام یک برای شیشه بالکن مناسب است؟

این را تصور کنید: شما به تازگی وارد بالکن خود شده اید، قهوه در دست، و می توانید گرمای خورشید صبح زود را روی صورت خود احساس کنید، خوشحال است، درست است؟ این تا زمانی است که متوجه شوید همسایه‌هایتان به باغ شما نگاه می‌کنند، یا حتی بدتر از آن – یک بالکن با آنها به اشتراک می‌گذارید!

همانطور که ملک های بیشتری ساخته می شود، فضاهای بیرونی ما کوچکتر می شوند و ما با احساس نادیده گرفته شدن زمانی که بیرون می رویم آشنا شده ایم. اگر می توانید با این موضوع ارتباط برقرار کنید، نترسید، زیرا صفحه نمایش حریم خصوصی یک راه حل عالی برای این وضعیت است. آنها نه تنها می توانند حریم خصوصی بسیار مورد نیاز را ایجاد کنند، بلکه می توانند بلافاصله با اضافه کردن تمایز، ظاهر فضای شما را تغییر دهند.

در ادامه بخوانید تا دریابید که چگونه از باغ خود در برابر چشمان کنجکاو محافظت کنید و ببینید چه صفحه های حریم خصوصی در دسترس داریم.

گزینه های مختلف برای صفحه نمایش حریم خصوصی چیست؟ کدام یک برای شیشه بالکن مناسب است؟

صفحه حریم خصوصی چیست؟

در ساده‌ترین شکل خود، صفحه‌های حریم خصوصی، پانل‌های بلندی هستند که از یک طرف پانل به سمت دیگر منزوی می‌شوند. معمولاً از آنها برای تقسیم یک بالکن مشترک یا محافظت از باغ شما در برابر تماشاچیان استفاده می شود.

اغلب، صفحه‌های حریم خصوصی شرطی برای تأیید مجوز برنامه‌ریزی بالکن هستند، زیرا استفاده از فضای بالکن یا فضای باز نباید حریم خصوصی همسایگان شما را با مشرف شدن به اموال آنها به خطر بیندازد. صفحه نمایش حریم خصوصی می تواند انزوای بسیار مورد نیاز را بین هر دو طرف تحقق بخشد. اگر مطمئن نیستید که صفحه نمایش حریم خصوصی برای وضعیت شما ضروری است، باید قبل از بررسی گزینه های بالکن خود با شورای محلی خود صحبت کنید.

در شیشه بالکن پارس، ما معتقدیم که صفحه نمایش های حریم خصوصی نباید به عنصر عملکردی آنها محدود شود. در عوض، آنها باید یک ویژگی طراحی برجسته در فضای بیرونی شما باشند. و به همین دلیل، ما با استفاده از شیشه های مبهم، جایگزینی مدرن و شیک برای صفحه نمایش های حریم خصوصی غیرجذاب و حجیم طراحی کرده ایم. ما دو سیستم منحصر به فرد صفحه نمایش حریم خصوصی را تولید و عرضه می کنیم: صفحه نمایش بی نهایت Aerofoil و صفحه حریم خصوصی Orbit. هر دو سیستم صفحه نمایش حریم خصوصی الزامات عملکردی خود را برآورده می کنند، مانند بارگیری باد و مقررات ساختمان، اما آنها بسیار بیشتر …

گزینه های سبک انعطاف پذیر

قبل از اینکه به بحث در مورد دو گزینه مختلف صفحه نمایش حریم خصوصی که در دسترس داریم بپردازیم، انعطاف‌پذیری طراحی درخشانی را که این دو سیستم ارائه می‌دهند را تشریح می‌کنیم.

انتخاب یک صفحه نمایش حریم خصوصی در طراحی نرده شیشه ای شما گزینه های گسترده ای را در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال، شما انعطاف پذیری استفاده از غربالگری حریم خصوصی را برای کل نرده خود دارید، که خلوت نهایی را ایجاد می کند، یا می توانید انتخاب کنید که از غربالگری فقط برای بخشی از بالکن خود استفاده کنید.

شیشه بالکن

اگر باغ، عرشه یا محوطه بالکن شما مشرف باشد یا از یک طرف مشرف به املاک همسایه باشد، صفحه های حریم خصوصی و شیشه نرده استاندارد ما ترکیب خوبی هستند. نصب صفحه‌های حریم خصوصی در سمت نادیده گرفته شده و لذت بردن از شیشه‌های شفاف و کوتاه‌تر در جلو، با ایجاد تعادل رضایت‌بخش بین حریم خصوصی و منظره‌های بدون مانع از باغ شما و فراتر از آن، بهترین هر دو جهان را به شما می‌دهد.