در ساختمان‌های امروزی، بالکن‌ها جایگزین حیاط خانه‌ها در گذشته شده و حیاط های بزرگ قدیم، جای خود را به بالکن های کوچک ساختمان های نوساز داده اند و از طرفی ورود سرما، گرد و غبار و آلودگی از طریق بالکن دردسری برای ساکنین ساختمان ایجاد کرده است.

بالکن شیشه ای تاشو، محصول جدیدی از شرکت درسان جام و در ساختمان هایی که نیاز به پوشش دیوار شیشه‌ای دارند مورد استفاده قرار می گیرد. بالکن شیشه ای یا در اصطلاح عموم بالکن تاشو یکی دیگر از محصولاتی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.سیستم بالکنی با ایجاد یک پوشش محافظ می تواند کاربری بالکن و یا تراس شما را تغییر دهد با استفاده از شیشه بالکن می توانید فضای تراس خودتان را به اتاق نشیمن تبدیل کنید و از فضای زیبا و در عین حال آرام ،در تمامی فصول سال ؛ نهایت لذت را ببرید.

عملکرد “شیشه بالکن تاشو جمع شو” به چه صورت است؟

شیشه بالکن تاشو یا همان شیشه بالکن ریلی نوعی از شیشه های بالکن است که به شما این امکان را می‌دهد تا در صورت تمایل پنل های شیشه‌ای را در گوشه‌ای از کار، کنار هم جمع کنید. این مدل شیشه بالکن در نمایشگاه‌های ماشین، بالکن ها، پاسیو و کافی‌شاپ ها و رستوران ها بسیار پرطرفدار هستند و اساس کار این مدل به صورت ریلی است که پنل‌های شیشه‌ای به راحتی باز و بسته می‌شوند. بدین ترتیب در فصول مختلف سال می‌توانید بالکن خود را هر طور که می‌خواهید مورد استفاده قرار دهید. 

عوامل تاثیر گذار در قیمت شیشه تاشو بالکنی:

  1. استفاده از سیستم های مختلف جهت پوشاندن بالکن با شیشه
  2. استفاده از قطعات آلومینیومی فابریک و یا ضایعات
  3. متراژ کار (هر چقدر متراژکار بیشتر باشد، قیمت فی هر متر مربع کمتر می گردد.)
  4. استفاده از طرح های سند بلاست و یا مات
  5. صاف و یا منحنی بودن شیشه بالکن
  6. رنگ انتخابی شیشه ها

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *