خانه خود را با یک بالکن شیشه ای زیبا باز کنید

هنگامی که به فکر معرفی یک بالکن جدید زیبا به باغ خود هستید، مهم است که ایده روشنی از گزینه های خود داشته باشید، بنابراین بالکنی که تصور می کردید خرج کنید همان بالکنی است که به دست می آورید.

در این پست وبلاگ، نگاهی گذرا به انواع نرده های بالکن که می توانید انتخاب کنید، از جمله بدون قاب، مینی پست، نیمه قاب و قاب خواهیم انداخت. هر نوع فواید خاص خود را دارد، بنابراین در ادامه مطلب بخوانید تا بدانید کدام یک برای شما مناسب است

نرده های شیشه بالکن بدون قاب انتخابی محبوب برای مشتریانی است که مایلند دیدگاه های خود را تا حد امکان واضح نگه دارند. نرده‌های بالکن بدون قاب که با پانل‌های شیشه‌ای بسیار ضخیم و/یا چند لایه ساخته شده‌اند، منظره‌ای بی‌وقفه از باغ شما را ارائه می‌کنند، بدون ستون‌های فولادی یا ریل برای بریدن در چشم‌انداز.

از آنجایی که هیچ چارچوب فولادی ضد زنگ برای تثبیت نرده وجود ندارد، پانل های شیشه ای ضخیم تر هستند

برای حفظ حریم خصوصی، شیشه می‌تواند کاملا شفاف یا رنگی باشد، بنابراین می‌توانید از فضای بیرونی جدید خود بدون احساس نادیده گرفته شدن لذت ببرید.

سیستم‌های بالکن نرده شیشه‌ای مینی ما ظاهری بدون قاب با پایداری بیشتر به شکل گیره‌های فولادی ضد زنگ دوبلکس را ارائه می‌دهند که مقاومت در برابر خوردگی عالی را ارائه می‌کنند – ایده‌آل برای باغ‌ها در محیط‌های ساحلی.

سیستم‌های مینی پست بالکن ما با ارائه تمام جذابیت‌های بصری نرده بالکن بدون قاب، افزودنی جذاب برای هر باغی هستند و به خانواده‌ها اجازه می‌دهند بدون نگرانی از فضای باز خود لذت ببرند.

و مانند همه سیستم های بالکن ما، مینی نرده پست را می توان مطابق با پروژه شخصی شما سفارشی کرد – تیم طراحی ما برای بحث در مورد نیازهای منحصر به فرد شما آماده است.

قاب به کمال:

سیستم های بالکن شیشه ای با قاب مقرون به صرفه

اگر می خواهید خانه خود را به باغ باز کنید، اما نگران بودجه هستید، سیستم بالکن شیشه ای قاب شده ممکن است راه حل مناسبی باشد.

شیشه بالکن پارس طیف وسیعی از نرده های بالکن با قاب فولادی ضد زنگ را ارائه می دهد که به راحتی روی چشم و جیب قرار می گیرند. سیستم‌های بالکن شیشه‌ای قاب‌دار ما دارای پایه‌های فولادی ضد زنگ مقاومی هستند که هر پانل شیشه‌ای را احاطه کرده‌اند، به این معنی که خود شیشه فقط باید 10 میلی‌متر ضخامت داشته باشد – راهی عالی برای به دست آوردن نتایج بصری خیره‌کننده با بودجه متوسط.

به همین ترتیب، نرده های بالکن نیمه قاب ما تنها به ضخامت 10 میلی متر نیاز دارند – اگر می خواهید به نماهای بدون وقفه نگاه کنید، این ها می توانند انتخاب مناسبی برای پروژه شما باشند. هر دو سیستم بالکن شیشه ای قاب دار و نیمه قاب ما را می توان متناسب با پروژه های سفارشی طراحی کرد و انعطاف پذیری لازم را برای به دست آوردن ظاهری که می خواهید به شما ارائه می دهد.

خانه خود را با یک بالکن شیشه ای زیبا باز کنید

شما این ضرب المثل را شنیده اید، “بیرون را به داخل بیاورید” – خوب، سیستم های بالکن شیشه ای ما فضای داخلی را بیرون می آورند. با نرده های بالکن سفارشی ما، می توانید یک اتاق کاملا جدید در باغ خود ایجاد کنید. سیستم‌های بالکن شیشه‌ای ما فضای بیرون را می‌شکنند، در برابر نسیم‌های تند مهلت می‌دهند و می‌توان آن‌ها را رنگ آمیزی کرد تا در حین لذت بردن از باغ، حس حریم خصوصی را به شما بدهد.

هر سبک نرده بالکن را که انتخاب کنید، الیت نرده 100% متعهد به رضایت شماست. تیم طراحی و پروژه ما منتظر است تا بالکن سفارشی شما را زنده کند، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر همین امروز با ما تماس بگیرید.