شیشه بالکن

نرده های شیشه ای، هم سبک بدون قاب و هم به صورت نیمه بدون فریم، می توانند جذابیت بصری را به خانه شما ارائه دهند که فکر نمی کردید امکان پذیر باشد.

با توجه به علاقه روزافزون به استفاده از فضای بیرون به عنوان وسیله ای برای گسترش زندگی داخلی، نرده های شیشه ای به دلایل زیادی انتخاب عالی هستند.

نمای بدون مانع:

بر خلاف سایر انواع نرده های سنتی، نرده های شیشه ای نمای بی وقفه ای از محیط اطراف شما ارائه می دهند. شیشه بدون قاب منظره شفافی را برای شما فراهم می کند که می توانید واقعاً از آن لذت ببرید.


نگرانی‌های ایمنی:

وقتی صحبت از ایمنی به میان می‌آید، فکر می‌کنید شیشه در لیست پایین‌تر است.

پس از همه، می تواند به هزاران قطعه تیز و ریز خرد شود، درست است؟ اشتباه. در واقع کاملا برعکس است پانل های شیشه ای مورد استفاده در نرده ها هم سفت و هم مقاوم هستند.

در پارس بالکن، تمام پانل های ما تقویت شده اند تا در صورت ضربه زیاد، نشکن شوند.


نگهداری آسان:

نرده های شیشه ای به طرز شگفت انگیزی نگهداری می شوند و به زمان و تلاش بسیار کمی نیاز دارند تا ظاهری زیبا و بی عیب داشته باشند.


زیبایی شناسی:

شیشه یکی از موادی است که به عنوان رنگی پیچیده و ظریف به خانه یا تجارت می بخشد. این نوع خاص از مانع ایمنی در بالکن ها و مناطق بیرونی برجسته به نظر می رسد، همچنین در کنار راه پله ها یا در سطوح نیم طبقه به خوبی کار می کند.

این برای اکثر دکورهای مسکن مناسب است و به ویژه به فضای داخلی مدرن کمک می کند.


اضافه شدن احساس فضا:

یکی دیگر از دلایل اصلی محبوبیت نرده های شیشه ای این روزها زیرا این عنصر در واقع به ایجاد توهم فضای بیشتر کمک می کند.

با نصب نرده شیشه ای در پله ها، مناطق مرتفع، یا به عنوان یک صفحه دوش شیشه ای یا درب شیشه ای یا اطراف محوطه استخر، می توانید از آن به عنوان یک حاشیه شفاف لذت ببرید.


نور اجازه می دهد:

نور به دلیل شفاف بودن آن می تواند به راحتی از نرده شیشه ای عبور کند و به ایجاد توهم فضایی با نور خوب کمک کند.

در شیشه بالکن پارس، با کیفیت ترین نرده های شیشه ای را در ملبورن خواهید یافت.

شما همچنین بزرگترین تنوع را خواهید یافت، با همه چیز از نرده های شیشه ای سنتی، نیمه قاب و بدون قاب. امروز با شیشه بالکن پارس تماس بگیرید تا نرده شیشه ای رویاهای خود را شروع کنید.