شیشه بالکن پارس جمع شونده -بالکن – بهترین مکان در خانه

در خانه های ما مکان های کمی وجود دارد که بتوانند همه کاره باشند و به اندازه یک بالکن امکانات زیادی را ارائه می دهند ، که با سیستم شیشه ای بالکن می تواند به سرعت برای بسیاری از صاحبان خانه مایه افتخار و شادی شود.

شیشه بالکن جمع شونده پارس دقیقاً همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید!

وقتی محدوده هیجان انگیزی را در نظر می گیریم که این فضا اغلب سوء تفاهم ارائه می دهد.
شیشه بالکن محافظت می کند

سیستم شیشه بالکن پارس باران ، برف ، باد ، گرد و غبار و پرندگان را از بالکن دور می کند. از سطوح و ساختارهای داخلی بالکن محافظت می کند و بنابراین فاصله نگهداری و تعمیر را طولانی می کند.

همچنین باعث کاهش صدا و صرفه جویی در انرژی می شود.

سیستم های شیشه ای باغ زمستانی لومون راهی مناسب برای افزودن فضا به خانه شما ارائه می دهد. یک بالکن لعاب دار می تواند به عنوان مثال به عنوان اتاق نشیمن شما مبله و تزئین شود.

چه چیزی زیباتر از نشستن در بالکن ، نوشیدن قهوه با دوستان خوب و تماشای تبدیل شدن آسمان عصر از آبی زرشکی به نیمه شب است.

شیشه بالکن جمع شونده
شیشه بالکن پارس جمع شونده

لعاب لومون بدون کاهش نور ، حفاظت زیبایی را ارائه می دهد. پارس سیستم های شیشه ای بالکن درجه یک را از نظر سبک ، قیمت ، ظاهر ، عملکرد و کاربری بی نظیر ارائه می دهد.

شیشه بالکن چیست؟

این محافظ بالکن شماست. سیستم های ما برای پوشش و محافظت از بالکن شما با سبک طراحی شده است. آنها برای سالها و سالها شام و لحظات خوب طراحی شده اند. به همین دلیل آنها باید مقاوم باشند. و انها هستند.

سیستم های لومون در برابر باد و ضربه بسیار مقاوم هستند. پارس اولین شرکتی در اروپا بود که نشان CE را برای سیستم های شیشه ای بالکن خود دریافت کرد.

سیستم های شیشه ای بالکن پارس ما تقریباً برای هر بالکن قابل سفارشی شدن است و چندین گزینه برای انتخاب شما وجود دارد.

شیشه جمع شونده بدون چارچوب ما باران ، برف ، باد ، گرد و غبار و پرندگان را از بالکن شما دور می کند بدون اینکه میزان نوری که دریافت می کنید را کاهش دهد.

این حفاظت به معنای زمان و هزینه کمتری است که برای نگهداری و تعمیر سطوح و سازه های داخلی بالکن صرف می شود. مطالعات متعدد در محوطه بالکن ما نشان می دهد که ایجاد یک اتاق خواب باعث کاهش مصرف کلی انرژی شما می شود.

شیشه بالکن جمع شونده

محوطه بالکن ما میزان سر و صدا را تا 50 reduce کاهش می دهد ، بنابراین می توانید در خانه خود استراحت کرده و راحت تر بخوابید.