شیشه بالکن قبلا  توضیح داده شده است

شیشه بالکن به عنوان یک عبارت جستجو بسیار محبوب شده است.

نکته جالب این است که یک شیشه بالکن واقعی کمی شبیه مربی شیشه ای سیندرلا است و کاملاً از شیشه ساخته شده است. این دقیقاً چیزی نیست که ما تولید و می فروشیم.

همه بالکن ها ، برای ایمن بودن ، برای جلوگیری از تصادفات ، و همچنین دادن سازه ایمن به شخصی ، نیاز به یک مانع زیاد زباله (1.1 متر اینجا در انگلستان) دارند.

در بالکن شیشه ای ، این دیوار از شیشه ساخته شده است تا شخصی در داخل ساختمان بتواند بهترین منظره را تجربه کند ، این نیز از نظر معماری از لحاظ زیبایی زیبایی دارد.

شیشه بالکن

یک کف شیشه ای برای این منظور واقعا ضروری نیست و اگر از پشت به پایین نگاه کنید و زمین زیر را ببینید ، ممکن است یک سرگیجه ایجاد کند.

بنابراین ،شیشه بالکن واقعاً چیست؟

شیشه بالکن” کمی اشتباه است اما زیاد استفاده می شود ، بنابراین در اینجا توضیحی ارائه می شود.

چیزی که ما آن را بالکن شیشه ای می نامیم شامل چوبی است که توسط سازنده شما ساخته می شود ، سپس دیوار کم از شیشه بسیار محکم به عرشه محکم می شود که به درستی نرده شیشه ای نامیده می شود و ممکن است نرده فلزی داشته باشید یا نداشته باشید ، بسته به نوع نرده شیشه ای که انتخاب می کنید.

شیشه بالکن

انواع شیشه بالکن و هزینه ها

نرده های شیشه ای با و بدون نرده و پایه ارسال می شوند.

به طور کلی ، هرچه فلز کمتر استفاده شود ، شیشه سنگین تر و گران تر است.

نرده شیشه ای کاملاً بدون قاب ما به ضخیم ترین شیشه نیاز دارد ، بنابراین بیشترین هزینه را دارد.

همچنین نیاز به پشتیبانی بیشتری در پایه دارد ، که سازنده شما خوشحال خواهد شد برای شما بسازد ، اما به طور کلی هزینه بیشتری خواهد داشت.

گزینه های شیشه بالکن

نرده ها و پایه های ما از آلومینیوم آنودایز ساخته شده است که تقریباً با هر رنگ و رنگی ساخته می شود.

ما همچنین می توانیم نرده های منحنی را در شیشه سفارشی کنیم و حتی درها و پنجره های کشویی منحنی بسازیم. بنابراین ، بالکن شما در شیشه تقریباً می تواند در هر شکل و ظاهری ساخته شود.

ما اکیداً توصیه می کنیم که گزینه شیشه خود تمیز را با بالکن شیشه ای خود سفارش دهید ، که در نظافت زمان زیادی صرفه جویی می کند.

اگر حتی در فکر گنجاندن یک بالکن شیشه ای در پروژه ساختمان خود هستید ، لطفاً با ما تماس بگیرید و امروز با یک متخصص دوستانه صحبت کنید!