تمیز کردن حصار استخر شیشه ای

نرده های استخر شیشه ای یکی از بهترین روش های ترکیب سبک و ایمنی است. اما چگونه می توانید شیشه را تمیز کنید و آیا این به معنای تمیز کردن بی پایان است؟

سه روش برای بهتر نگه داشتن حصار استخر شیشه ای خود.

چند گزینه در دسترس شماست و همه آنها به طرز خوشایندی سرراست هستند.
1. روش DIY برای تمیز نگه داشتن حصار استخر شیشه ای خود
ابتدا تجهیزات مناسب را تهیه کنید

برای اینکه حصار استخر شیشه ای خود را به بهترین وجهی نگاه کنید ، به تجهیزات مناسب نیاز دارید. حتی اگر قبلاً قطعه های لازم را نداشته باشید ، تقریباً در هر سوپرمارکت یا فروشگاه سخت افزار موجود است.

تمیز کردن حصار استخر شیشه ای

تمیز کردن حصار استخر شیشه ای

شما نیاز دارید:

یک لوله شلنگ
یک سطل تمیز یا کاسه شستشو.
اسفنج یا پارچه میکروفیبر – نوعی که ماشین را با آن می شوید ، نه اسفنج ساینده ای که برای تمیز کردن قابلمه ها و قابلمه ها استفاده می کنید.
مایع لباسشویی در اینجا هیچ چیز فانتزی مورد نیاز نیست ، فقط ماده شوینده ای است که با آن می توانید ظروف خود را بشویید. از آنجا که شما از آن در خارج استفاده می کنید و می تواند به گیاهان پاشیده شود ، ممکن است ترجیح دهید از شوینده دارای اعتبار زیست محیطی استفاده کنید.
جاروبرقی
پارچه نخی و میکرو الیاف خشک یا بدون پرز. یک حوله چای تمیز ایده آل است.

ساده باش

از آنجا که خاک موجود در حصار استخر شیشه ای شما شامل خاک و گرد و غبار است ، دنبال کردن این مراحل برای جلوگیری از خراشیده شدن نرده های شیشه ای شما بسیار مهم است. ما به شما توصیه می کنیم از پاک کننده های شیشه ای تخصصی دوری کنید زیرا آنها می توانند لکه هایی روی شیشه بگذارند و – به خصوص با اسپری تمیز کننده ها – همیشه در لیوان قرار نمی گیرند ، بلکه شما و همچنین حیوانات وحشی و گیاهان اطراف را اسپری می کنند.

حصارهای شیشه ای خود را با آب سرد شل کنید تا شن سطح را بشویید. از واشر فشار استفاده نکنید. جریان آرام آب بهترین است.
مقداری از مواد شوینده را در یک سطل آب گرم مخلوط کنید و سپس با استفاده از اسفنج خود صفحه ها ، پست ها و نرده ها را با آب حباب دار تمیز کنید.
دوباره شلنگ خود را بیرون آورده و حباب ها و کثیفی را که شل کرده اید بشویید.
آب تمیز صفحات شیشه ای خود را بکشید و سپس هرگونه لکه نهایی را با پارچه خشک خود جلا دهید.
با استفاده از پارچه خشک خود نرده ها و پست ها را بدرخشید و لکه های نهایی را جلا دهید.
.