نرده های شیشه ای و درهای منحنی

مناظر دل انگیز دریا از طریق 171 متر نرده شیشه ای شفاف  پارس بالکن در این آپارتمان های مدرن لوکس – با یک اتصال معروف – واقع در املاک معتبر North Foreland ، یکی از مناطق مطلوب در شرق کنت ، ارائه می شود.

ساکنان دو بلوک آپارتمانی معاصر در Ocean Drive ، Broadstairs از طریق رمان معروف “سی و نه پله” از رمان مشهور جان بوکان به همین نام ، برای اولین بار در سال 1915 به ساحلی خلوت در زیر دسترسی دارند.

شیشه بالکندر حالی که در دهه 1940 پله های چوبی اصلی با مراحل بتونی جایگزین شده بودند ، ورودی بالای آن هنوز توسط بوته هایی احاطه شده است که آن را از دید پنهان می کند که در رمان نشان داده شده است. آلفرد هیچکاک که سه بار برای فیلم اقتباس شده بود ، اولین – و مسلماً به یادماندنی ترین – از هیجان “مرد در حال اجرا” را کارگردانی کرد.

narde monhaniبالکن های بزرگ هر یک از آپارتمان های رو به شرق را بهبود بخشیده و از فضای بیرونی ، تابستانهای گرم آفتابی کنت و البته آن منظره های بکر و دست نخورده به آب نهایت استفاده را می کنند. هر بالکن دارای سیستم شیشه بالکن  Hybrid® Orbit Glass Balustrade با نرده مدور آلومینیومی آنودایز و مسیر پایه – در پایان اختصاصی رویال کروم Balconette – همراه با شیشه تمیز 10 میلی متر است.

shishebalkonبه دلیل اندازه و شیشه بودن بعضی از بالکن ها به پست احتیاج داشتند. با این حال ، این حداقل بود زیرا سیستم Orbit اجازه می دهد تا تا 3.3m نرده بالا بدون نیاز به پست اجرا شود. در صورت لزوم ، این پست ها در پایان رویال کروم ارائه می شوند تا با نرده ها مطابقت داشته باشند.