محافظت از بالکن

سیستم شیشه بالکن چیست؟

سیستم های شیشه بالکن Frameless ما برای پوشش و محافظت از سبک بالکن شما طراحی شده اند. آنها برای سالها و سالها شام و لحظات خوب طراحی شده اند. به همین دلیل آنها باید مقاوم و ایمن باشند. و انها هستند.

شیشه بالکن لومون شامل دو پروفیل آلومینیومی افقی است که روی سقف ، نرده یا سازه های کف بالکن نصب شده است. صفحه های شیشه ای تمیز بدون قاب روی پروفیل ها بسته می شوند. این شیشه های ضخامت 6 ، 8 ، 10 یا 12 میلی متر بسیار مقاوم هستند اما به راحتی می توان آنها را لغزید و جمع کرد.
شیشه بالکن جمع شونده

شیشه جمع شونده به این معنی است که شیشه جمع شونده بدون قاب ما می تواند کاملاً باز شود ، شیشه به راحتی می لغزد تا در برابر دیوار جمع شود و استفاده از آن آسان است.

صفحه های شیشه ای با دسته به راحتی باز می شوند. بعد از باز شدن شیشه ، لیوان به راحتی می لغزد تا به دیوار تا شود. تمام شیشه های شیشه را می توان کنار زد ، یا برخی را می توان برای محافظت جزئی باز گذاشت. سطوح داخلی و خارجی واحدهای شیشه ای بالکن کشویی و تاشو Lumon به راحتی از داخل بدون نیاز به بیرون رفتن از بالکن تمیز می شوند.

سیستم های Lumon در برابر باد و ضربه بسیار مقاوم هستند. لومون اولین شرکتی در اروپا بود که برای سیستم های شیشه بالکن خود مارک CE دریافت کرد.

شیشه بالکن

از بالکن شما محافظت می کند

شیشه بالکن بدون قاب ما ، باران ، برف ، باد ، گرد و غبار و پرندگان را از بالکن شما دور می کند بدون اینکه میزان نوری که دریافت می کنید کاهش یابد. این حفاظت به معنای زمان و هزینه کمتری است که برای تعمیر و نگهداری و تعمیرات سطوح و سازه های داخلی بالکن صرف می شود. محوطه های بالکن ما میزان صدا را تا 50٪ کاهش می دهند ، بنابراین شما می توانید در داخل خانه خود استراحت کنید و راحت تر بخوابید. همچنین می توانید با خیال راحت بدانید که شیشه جمع شونده ما ایمن است ، به معنای افزایش ایمنی برای افراد در طبقات پایین.