صفحه شیشه بالکن تا چه اندازه می تواند گسترده باشد؟

معمولاً از ما در مورد گزینه های موجود برای عرض پانل های شیشه روی نرده های ما استفاده می شود. در حالی که تقریباً از هر لحاظ ساخت ، حمل و نقل و نصب شیشه امکان پذیر است ، توصیه می کنیم به پهنای پانل های معمولی بیشتر بچسبید.

عرض یک صفحه شیشه بالکن چقدر می تواند باشد؟

حداکثر عرض ما برای پانل های شیشه 1.2 متر است. با این حال ، ما به طور معمول عرض صفحه پانل شیشه را در حدود 1.0 متر توصیه می کنیم.

نصب یک صفحه بزرگ شیشه ای یا یک سری صفحه گسترده تر می تواند حرکت خوبی را حس کند. به هر حال ، استفاده از شیشه های شفاف و تمیز ، بدون ارسال توسط دیدگاه ها ، شما را قادر می سازد دید واضحی از جهان فراتر از آن داشته باشید و این عامل واو گریزان را به ساخت و ساز شما بیفزاید. اما آیا استفاده از پانل های شیشه ای عریض تر تنها گزینه است؟

با نصب یک سیستم نرده SG12 Frameless یا یک سیستم ترکیبی با کمترین پست ، شما یک تنظیمات به همان اندازه که از یک سری پانل های گسترده تر استفاده کرده اید ، یکپارچه می شود. برخلاف سیستم هایی که با ارسال های منظم قطع می شوند ، گزینه های شیشه بالکن پارس می تواند به شما امکان نصب مرزی را بدهد که فقط از پانل های شیشه تشکیل شده باشد. شکاف های کوچکی بین پانل ها وجود خواهد داشت ، که تحمل انبساط و انقباض را فراهم می کند ، اما با شیشه های کاملاً تعبیه شده و کاملاً نصب شده ، این موارد به سختی قابل مشاهده هستند.

این روش نه تنها نماهای بی پرده به شما می دهد بلکه از مزایای دیگر استفاده از عرض پانل های شیشه ای معمولی نیز بهره مند می شوید:

هزینه تعویض کمتر

هر چقدر هم که مراقب باشید تصادفات ممکن است اتفاق بیفتد. و اگر این کار را بکنند ، یک صفحه شیشه ای باریکتر دوست شماست. در حالی که منتظر پانل تعویض هستید نه تنها عرض باریک تری برای اطمینان خواهید داشت ، بلکه تعویض آن مقرون به صرفه تر خواهد بود. یک مزیت دیگر نیز وجود دارد ، زیرا اندازه معمولی است ، تهیه و تحویل پانل های جایگزین سریعتر خواهد بود.

نصب آسان تر و مقرون به صرفه

یک صفحه شیشه در مربع 1.0 متر مربع 25 کیلوگرم وزن دارد – تقریباً وزن کودک 8 ساله. آسان است که بتوانید بدون مشکل یا نیاز به کمک در محل خود بلند شوید و مانور دهید. عرض آن را دو برابر کنید و وزن را دو برابر کنید. تعداد کمی از افراد می توانند با اطمینان 50 کیلوگرم را به تنهایی بلند کنند. از آنجا که پانل های بزرگتر وزن بیشتری دارند ، شما به افراد بیشتری برای اداره ، موقعیت و نصب نرده های شیشه ای احتیاج دارید.

افزایش هزینه های نصب ،گزینه کم خطرتر

به دلیل اندازه بزرگتر و وزن بیشتر ، صفحه های شیشه ای بزرگتر مانور بیشتری دارند. این کار باعث می شود تا در هنگام نصب یک صفحه شیشه ای با انداختن یا ضربه زدن آن آسیب ببیند. در حین انتظار برای تولید و تحویل یک صفحه جایگزین ، خطایی از این دست ، جدول زمانی پروژه شما را برگردانده (و به بودجه شما ضربه می زند).

شیشه بالکن پارس

بودجه و طراحی آن آسان تر است

استفاده از پانل های شیشه ای استاندارد ، بودجه بندی را بسیار آسان تر می کند. به جای انتظار برای یک نقل قول سفارشی ، جزئیات پروژه خود را وارد ابزار نقل قول آنلاین ما برای شیشه بالکن پارس کنید این نرم افزار چند جزئیات را می پرسد و سپس بهترین اندازه صفحه را برای پروژه همراه با هزینه در اختیار شما قرار می دهد. و همه اینها در زمان کمتری از زمان تهیه یک فنجان قهوه است.

هزینه های تحویل مقرون به صرفه تر

حمل و نقل پانل های شیشه ای با اندازه معمولی آسان تر است زیرا روی پالت های استاندارد قرار می گیرد و می توان آنها را از کامیون خارج کرد. پانل های بزرگتر شیشه ای روی یک پالت استاندارد قرار نمی گیرند و این هزینه های تحویل را افزایش می دهد و می تواند زمان تحویل را افزایش دهد.

آماده هستید تا در مورد اندازه و هزینه های پروژه نرده شیشه ای خود اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ از طراح Balustrade 3D ما دیدن کنید.

شیشه بالکن پارس پارس بالکن