نکات طراحی برای یک باغ بالکن

روزها طولانی تر و گرمتر می شوند و فرصت بیشتری برای لذت بردن از هوای تازه در خارج از منزل به ما می دهد. علاوه بر این ، ممکن است ما فکر خود را به نوسازی یا به روزرسانی خانه هایمان معطوف کنیم تا فضای اضافی در فضای باز برای استراحت ، صرف غذا و معاشرت فراهم کنیم. یک نظرسنجی اخیر تمایل روزافزون به زندگی در فضای باز را تأیید کرده است. بیش از 4 نفر از هر 10 نفر اظهار داشتند که بالکن مهمترین افزودنی معماری در خانه آنها است و زندگی در فضای باز به عنوان بزرگترین اولویت طراحی در بین صاحبان خانه های نوسازی شده ذکر شده است. در این مقاله کوتاه وبلاگ ، برخی از نکات طراحی برای باغ بالکن بحث خواهد شد ، از جمله اینکه چرا نرده های شیشه ای یک راه حل ایمنی کامل ارائه می دهند.

ابتدا ایمنی هنگام در نظر گرفتن نرده شیشه ای

قبل از هر چیز دیگری ، بزرگترین طراحی برای اضافه کردن یک بالکن به اموال شما باید ایمنی باشد. خطرات آشکار در حال سقوط بیش از حد و مواردی است که به افراد زیر می رسد.

نرده شیشه بالکن

نرده های شیشه ای بالکن هایی با مانع ایمنی شیک و موثر ارائه می دهند که مزایای زیادی نسبت به سایر سبک های نرده دارد. در مرحله اول آنها ساده و ظریف هستند و بسته به طراحی آنها می توانند مناظر بدون مانعی را ارائه دهند که بیشترین جذابیت را برای بیشتر افراد دارد. نگهداری و تمیز کردن نرده های شیشه نیز آسان است و فقط با چند دقیقه تمیز کردن شیشه ای با کیفیت انجام می شود.  یکی دیگر از مزایای استفاده از شیشه ، قابلیت استفاده در متناسب بودن متنوع با انواع مواد ، دکوراسیون و سبک های موجود است. شیشه به نظر می رسد زیبا به نظر می رسد ، و جلوه ای مدرن به طیف گسترده ای از سبک های طراحی ملک می بخشد.

اگر می خواهید یک فضای نشیمن یا ناهار خوری در فضای باز داشته باشید اما فقط یک بالکن کوچک داشته باشید ، ممکن است بخواهید به راحتی مبلمان را جمع کنید که به راحتی قابل نگهداری است
اگر در زیر نور مستقیم خورشید قرار داشته باشید ، ممکن است لازم باشد گزینه های مناسب سایه زدن را در نظر بگیرید
تحقیق در مورد گیاهان و گلهای گلدان بیشتر مناسب مناطق آفتابی یا سایه دار است. در صورت نیاز به آبیاری منظم ، آیا منبع آب

اگر باغ بالکن شما عمدتا برای سرگرمی است ، ممکن است بخواهید برای ایجاد توهم فضای اضافی ، آینه های دیواری را در نظر بگیرید
اگر قصد دارید تا شب در بالکن بنشینید ، چراغ ها و شمع های LED راه حل مناسب برای روشنایی را ارائه می دهند