سیستم های شیشه بالکن

گزینه های شیشه بالکن شما زیاد است. در اینجا خلاصه ای از نحوه انتخاب ، با توجه به نیازهای خاص و بودجه شما ارائه می شود. اول از همه ، آنچه به عنوان شیشه بالکن معروف است ، در واقع یک نرده شیشه ای (دیوار کم عمودی) است که روی بالکن نشسته است.
شیشه بالکن
با این حال ، از مزایای نرده تمام شیشه این است که هیچگونه وقفه ای در منظره مشاهده نمی شود و محدودیتی در عرض نرده بندی کلی شیشه وجود ندارد.
به دلیل استحکام ارائه شده توسط نرده و تکیه گاه های ایستاده ، شیشه نرده می تواند بسیار نازک و سبک تر باشد ، بنابراین ساختار زیرین نیازی به مقاومت چندانی ندارد ، بنابراین هزینه کمتری دارد. محبوب ترین سیستم های شیشه بالکن بالکن های شیشه ای ما دارای اشکال و اندازه های مختلفی هستند ، از جمله مدل های منحنی سفارشی ، اما در واقع ، محبوب ترین نرده های ما کم هزینه ترین و بسیار جذاب هستند. سیستم شیشه بالکن پرفروش ما شامل نرده ها و تکیه گاه های عمودی نادر ساخته شده از آلومینیوم آنودایز شده است که به نظر می رسد مانند فولاد ضد زنگ است. با این حال ، به دلیل پایان نوآورانه ، محصولات ما واقعا ضد زنگ و تقریباً بدون تعمیر و نگهداری هستند.