حصار شیشه ای حیاط خلوت

حصار شیشه ای حیاط خلوت

حصار شیشه ای حیاط خلوت

شیشه غالباً به عنوان گزینه ای غیرمعمول برای حصارکشی حیاط خانه دیده می شود. برخلاف پانل های حصار چوبی یا دیوارهای آجری ، نرده های شیشه ای مقدمه ای مدرن در باغ های ما است.

چگونه یک حصار شیشه ای می تواند حیاط خانه من را ارتقا دهد؟

دیوارهای آجری ، نرده های چوبی و نرده های فلزی مشترکات مشابهی دارند – نحوه پنهان کردن فضای پشت سر آنها. در برخی شرایط ، این می تواند یک مزیت واقعی باشد. به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید دید عابران ، ترافیک شلوغ یا همسایگان را مسدود کنید. اما اگر در غیر این صورت به یک منظره زیبا نگاه می کنید یا به یک حصار ایمنی در باغ پشتی خود احتیاج دارید ، این گزینه های شمشیربازی جذابیت کمتری دارند. شمشیربازی شیشه ای با ارائه یک مرز ایمن و ایمن با دید کامل این مشکل را حل می کند. حصار شیشه ای را روی یک پاسیوی بلند یا عرشه نصب کنید و هنوز می توانید در حالی که از باغچه ای که به دقت کاشته شده است لذت ببرید یا بچه ها را هنگام بازی مراقب باشید ، در آرامش بنشینید. حصار شیشه ای به این معنی است که خورشید می تواند آزادانه از باغ شما عبور کند و از لکه های سایه دار جلوگیری کرده و نور را به خانه شما وارد کند. همچنین حس فضا را افزایش می دهد – اگر باغ کوچکتری داشته باشید بسیار مهم است.

 آیا نرده های شیشه ای ایمن هستند؟ 

طبیعی است که نگران ایمنی نرده های شیشه ای باشید ، مخصوصاً اگر یکی از آنها را در باغچه ای نصب می کنید که بچه ها (از پیر و بزرگتر برای اینکه بهتر بدانند) اطراف آن را لک می زنند. اما به لطف ساخت و ساز آنها ، نرده های شیشه ای فوق العاده ایمن هستند. آنها با شیشه ایمنی مقاوم ساخته شده اند ، شبیه شیشه ای که در شیشه های اتومبیل استفاده می شود. این بدان معنی است که فوتبال های ولگرد هیچ تطابقی برای حصار شیشه ای شما ندارند. علاوه بر این ، استفاده از حصار شیشه ای در یک منطقه مرتفع مانند تراس ایمن تر از سایر گزینه های دید بالا مانند نرده های سیم است ، زیرا هیچ شکافی برای عبور وجود ندارد.

  چگونه حصار شیشه ای را حفظ می کنید؟

 نگهداری از حصار شیشه ای حیاط خلوت در حالت نوک تاپ یک کار ساده است – مخصوصاً اگر از قبل تمیزکننده پنجره داشته باشید! یک دستمال مرطوب به پایین (در دو طرف شیشه) باعث می شود حصار شیشه ای شما در بهترین حالت قرار بگیرد – به خصوص اگر شیشه با پوشش شیشه ای خود تمیز کار شده باشد. فراتر از تمیز نگه داشتن لیوان ، از شنیدن این که تعمیر و نگهداری در آنجا متوقف می شود خوشحال خواهید شد. از آنجا که تمام نرده های شیشه ای ما با آلومینیوم آنودایز ساخته شده اند ، عملاً بدون تعمیر و نگهداری هستند. در حقیقت ، تمام نرده ها و نرده های شیشه ای ما 10 سال در مورد اتمام رنگ ، شکل و قدرت مقاومت در برابر ضربه و مقاومت مفصل ، حتی در مناطق ساحلی پر تقاضا تضمین می کنند.

آیا نرده های شیشه ای ایمن هستند؟

آیا نرده های شیشه ای ایمن هستند؟