چرا شیشه بالکن؟؟ 

طراحی خوب باغ ارتباط زیادی با منطقه بندی دارد. استفاده هوشمندانه از شیشه بالکن می تواند به شما کمک کند پاسیوی خود را از بقیه قسمت های باغ خود جدا کنید و منطقه خاصی را از خانه به داخل باغ منتقل کنید و آن را برای شام های تازه یا قهوه صبحانه خود مناسب سازد. و با انتخاب ویژگی های مختلف ، از شیشه بالکن بدون قاب و نرم تا جداسازی بارزتر از نرده های نرده ، شما می توانید چیزی متناسب با پاسیوی خود پیدا کنید.

ایمنی را بهبود ببخشید

ایمنی می تواند مورد توجه واقعی برخی از باغ ها باشد. خانه هایی که حیوانات خانگی یا بچه های کوچک دارند ممکن است بخواهند پاسیو را از بقیه قسمت های باغ جدا کنند ، به خصوص اگر نرده های مرزی ضعیف یا مناطق آب در باغ وجود داشته باشد. اما ایمنی لازم نیست ناخوشایند باشد. نصب نرده های پاسیو شیشه ای به عنوان یک ویژگی ایمنی می تواند خیالی آسوده را که از یک حصار فلزی یا چوبی بدست می آورید ، اما با دید واضح تر و نگهداری کمتر. شیشه های محکم و گزینه هایی مانند دروازه های شیشه ای قابل قفل شدن ، آرامش کامل شما را به ارمغان می آورند – پس از همه ، باغ شما باید مکانی باشد که بتوانید در آن آرامش داشته باشید و لذت ببرید.

اضافه کردن رنگ 

شیشه بالکن شما می تواند ابعادی غیرمنتظره به خانه و باغ شما ببخشد. با انتخاب رنگ های شیشه ای و پوشش های نرده ، می توانید بیانیه ای ارائه دهید و مضامین دکوراسیون را از خانه خود به راحتی در باغ خود حمل کنید. ما در نرده های شیشه ای خود دو سبک هندریل ارائه می دهیم که در چهار رنگ موجود است در حالی که شیشه می تواند رنگی ، شفاف یا مات باشد. ما همچنین دو سبک از نرده های شیشه ای ساختاری Frameless را ارائه می دهیم. و اگر رنگ نرده بسیار خاصی در ذهن دارید ، ما برای تحویل پروژه شما با شما کار خواهیم کرد – ما می توانیم با توافق خاص ، نمودار گسترده رنگ RAL را در پروژه های بزرگ تولید کنیم.

از هوا محافظت کنید

شیشه بالکن به شما امکان می دهد حتی در روزهای بادی نیز از هوای تازه لذت ببرید. نرده های شیشه ای به طور موثری از پاسیوی شما در برابر باد محافظت می کند و می تواند تا ارتفاع 1.8 متر ساخته شود. بنابراین حتی اگر باغ شما در اثر وزش باد شدید رنج می برد ، می توانید برای کوپای صبحانه خود در بیرون بنشینید. نرده های شیشه ای همچنین در محافظت از گیاهان حساس تر با ایجاد یک میکرو آب و هوا معجزه می کنند. شاید شما گوجه فرنگی ، شمعدانی یا نخل پرورش دهید. تصور آب و هوای گرمتر از باغ پشتی خود.