گزینه های شیشه بالکن

گزینه های شیشه بالکن شما زیاد است. در اینجا خلاصه ای از نحوه انتخاب ، با توجه به نیازهای خاص و بودجه شما ارائه می شود.

اول از همه ، چیزی که به عنوان شیشه بالکن معروف است ، در واقع یک نرده شیشه ای (دیوار کم عمودی) است که روی بالکن نشسته است. اگر واقعاً یک شیشه بالکن بود ، حتی کفپوش ها نیز از شیشه ساخته می شدند.

در زیر جزئیات بیشتری در مورد گزینه ها و قیمت آنها آورده شده است.

بررسی اجمالی قیمت بالکن شیشه ای بالکن شیشه ای با نرده آیروفویل به طور کلی ، هرچه از پشتیبانی فلزی برای نرده ها کاسته شود ، سیستم گران تر و سنگین تر است ، به دلیل ضخامت شیشه مورد نیاز ، در حالی که فقط در پایه پشتیبانی می شود.

با این حال ، از مزایای شیشه بالکن است که هیچگونه وقفه ای در منظره مشاهده نمی شود و محدودیتی در عرض نرده بندی کلی شیشه وجود ندارد.

در انتهای دیگر طیف ، شیشه بالکن ما دارای یک نرده بدون مانع و حداقل پست های ایستاده ، هر دو ساخته شده از آلومینیوم آنودایز است که سبک وزن هستند و دارای رنگ های مختلف و پایان هستند. به دلیل استحکام ارائه شده توسط نرده و تکیه گاه های ایستاده ، شیشه نرده می تواند بسیار نازک و سبک تر باشد ، بنابراین ساختار زیرین نیازی به مقاومت چندانی ندارد ، بنابراین هزینه کمتری دارد. محبوب ترین سیستم های شیشه بالکن  ما دارای اشکال و اندازه های مختلفی هستند ، از جمله مدل های منحنی سفارشی ، اما در واقع ، محبوب ترین نرده های ما کم هزینه ترین و بسیار جذاب هستند.

سیستم شیشه بالکن پرفروش ما شامل نرده ها و تکیه گاه های عمودی نادر ساخته شده از آلومینیوم آنودایز شده است که به نظر می رسد مانند یک فولاد ضد زنگ است. با این حال ، به دلیل پایان نوآورانه ، محصولات ما واقعا ضد زنگ و تقریباً بدون تعمیر و نگهداری هستند. تا کنون محبوب ترین نسخه از این سیستم نرده شیشه ای با نام “Bal 2” شناخته شده است. همانطور که در این عکس مشاهده می کنید ، این یک نرده دستی مدرن با ایرفویل دارد و کاملاً در ساختمانهای مدرن که امروزه با استفاده از بالکن های شیشه ای ساخته می شوند ، جا می گیرد.